Začátek školního roku

Publikováno: 28. 8. 2020 Autor(ka): Pavlína Brožová
Prosím sledujte webové stránky školy- www.santoska.cz
Začínáme v úterý 1. září v 8 hodin. Výuka je pouze 1 hodinu do 8:45. Následně mohou děti jít do školní družiny, která bude max. do 16 h. Děti přichází do třídy samostatně v botech. Od druhého dne se přezouvají a do doby, než dostanou klíče od botníků, si nosí boty do třídy.
Zbytek týdne budou 4 vyučovací hodiny a od příštího týdne výuka podle rozvrhu. Po celou dobu pobytu ve škole musí mít děti u sebe 1 roušku pro případ potřeby.
Do 4.9. prosíme vyplnit první stranu notýsku. 
Školní jídelna bude pravděpodobně v provozu až od 7.9. 
Pokud budete využívat ranní (od 6:30h) nebo večerní družinu ( 16h - 17h), je potřeba, aby děti měly roušky. Budou se zde míchat děti z různých tříd.
Rodiče nebudou mít při doprovázení žáků do školy a při jejich vyzvedávání přístup do budovy školy. Vstup do školy bude zákonným zástupcům povolen pouze po předchozí domluvě.
Třídní schůzky se budou v naší třídě konat 8.9. od 17 hodin. Vstup do školy pouze s rouškou. Dostanete zde veškeré informace k výuce i výletu. Kdo ještě školní výlet nezaplatil, prosím učiňte tak nejpozději do 7.9. Cena 2800,-Kč. Číslo účtu:161443427/0300 Specifický symbol: 25 Nutné uvést jméno dítěte. 
Pomůcky pro tento školní rok jsou stejné. Poprosím jen o temperové barvy na VV.
Společné focení dětí proběhne 9.9. 
Přeji Vám hezký zbytek prázdnin a těším se v úterý.
Pavlína Brožová