Klub mladých diváků

Publikováno: 20. 7. 2022 Autor(ka): Michaela Pačesová
Klub mladých diváků

V úterý 7. 12. jsme navštívili s Klubem mladých diváků Divadlo v Celetné. Představení spolku Kašpar s názvem Růže pro Algernon, které mělo svou premiéru už v roce 1993, nás nadchlo silným příběhem i hereckými výkony.

Z recenzí žáků 8.A a 8.B:

Představení mělo jen jednu scénu, ale i přesto bylo zajímavé a pozoruhodné. Nejvíce mě však překvapilo, s jakým nadšením a vášní se do toho pustil herec Jan Potměšil, který hrál hlavní roli Charlieho Gordona. Hra se mi líbila a bylo navíc příjemné vidět divadelní představení ve společnosti kamarádů.

Hodnotila bych to jako velice dobrou hru a kulturní zážitek. Herci byli vskutku báječní, hra neměla žádnou chybu. Velice bych ji doporučila a myslím, že je jedna z nejlepších, co jsem kdy viděla. Za mě výborné.

Nejvíce mě zaujal pan Potměšil, který hrál Charlieho. Myslím, že jeho herecký výkon byl úžasný. Hře nemám co vytknout. Byl to opravdu suprový zážitek.

Za mě byl příběh velmi zajímavý a dojemný.

Představení bylo úžasné, velký potlesk hercům, také nápadu a režii. Nastaly i vtipné chvíle, nebylo to jen ponuré.

Konec byl otevřený, takže jsme se nedozvěděli, zda-li by jeho úprk před realitou dopadl dobře, či špatně. Hra byla úžasně zahrána a ráda bych ji všem doporučila.

Představení bylo pěkně provedené a velice se mi líbilo.