O třídě

Chodíme sem všichni rádi, budem dlouho kamarádi. Máme se tu všichni rádi, dostáváme dobré známky. Máme dobré učitelky, tvoříme tu velkou partu. Jsou tu také zlobivci, mezi nimi také holky. Santoška je naše škola, bude dlouho, navěky. (Julča, Nina, Anička)

Chodíme sem včichni rádi, budem dlouho kamarádi. Někdy jsme i špatná třída, někdy zase hodná třída. Máme hodnou učitelku, někdy, občas zlobí se, někdy ale hodná je. Bavíme se, smějeme se, s paní učitelkou učíme se. Dostáváme poznámky, ale taky dobré známky. Dostáváme dobré jídlo v jídelně!!! O přestávkách zlobíme, ale jinak hodní jsme. Když nahlas hodně kecáme, píšťalkou zapíská a všichni ztichnou do ticha. Chodíme i do kina, bez popkornu, bez vína. Umíme číst, umíme psát, jsme prostě chytrá třída. (Vilma, Verča, Emilka)

My jsme žáci 3.C, máme hodnou paní učitelku, někdy se zlobí, ale není to tak hrozné. Kluci jsou zlobiví a holky hodný. (David, Ondra, Martin)

Chodíme sem všichni rádi a jsme dobří kamarádi. Občas trochu zazlobíme. Školu však rádi máme.Učitelku milujeme. Matika a čeština, to je prostě klasika. Angličtina a prvouka, to je prostě skvělá hoďka. Pracovky a tělák, to je prostě skvělák! (Terka, Veronika, Háňa)

My jsme 3.C, rádi se učíme. Rádi máme matiku, český jazyk, prvouku. Máme spoustu kamarádů, násobilku umíme. (Vítek, Ondra, Kryštof)

My jsme žáci 3.C, máme rádi ovoce. Máme rádi ČJ taky, matiku taky. Jsme všichni kamarádi a máme se rádi. Chodíme rádi na procházky, chodíme rádi ven. (Matyáš, Filp, Marek)

Ahoj, jsme žáci 3.C. Vítáme vás v naší třídě. Někdy trochu zlobíme, ale jenom trochu. Máme tu nejlepší učitelku na planetě. Kluci někdy dělají co nemají, ale nevadí. Umíme rychle psát, číst, počítat. Máme se všichni rádi a jsme kamarádi, spolupracujeme, navzájem si pomáháme. Připojte se k nám. (Pavla, Gábi, Maruška)

Z našich akcí jsou na stránce naší třídy fotografie, na které se můžete všichni podívat. 

 

Třídní učitel

Kalendář akcí

1. 11. – 30. 11.

1. 11. 2022 – 30. 11. 2022