Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov

U Santošky 1/1007

Jan Horkel

Jan Horkel

sobota, 15 červenec 2017 00:02

Záznam ze Školní akademie 2017!

Na Youtube kanálu naší školní televize můžete shlédnout záznam z červnové Školní akademie. Děkujeme panu Svobodovi za nahrávku i zpracování videa! Odkaz zde: https://youtu.be/VIlplGmqWwQ

sobota, 17 červen 2017 20:53

Školní akademie se blíží!

Přípravy vrcholí, děti se těší a spolu s nimi všichni, co mají s touhle parádní akcí něco společného. Po dvou letech to opět vypukne, naše ŠKOLNÍ AKADEMIE! Kapacita sálu je bohužel omezená, ale výkony dětí budou jistě stát za to! V úterý 20. června, od 16:00 v Paspově sále v budově Staropramenu. Přijďte se podívat!

čtvrtek, 04 květen 2017 08:01

Mgr. Lenka Kadeřábková

Třídní učitelka VI. A

Vyučuje: Čj, Př, ZPC, Vlit. 

 

Vzdělání: Univerzita Palackého v Olomouci - Učitelství pro 2. stupeň ZŠ - český jazyk a přírodopis 

Praxe: 2 roky výuky jako třídní učitelka na 1. stupni ZŠ, 1 rok výuky českého jazyka a přírodopisu na 2. stupni ZŠ 

Zájmy: literatura, vaření, turistika, cestování, běh, plavání, jízda na kole... 

 

 

Ve dnech 24. a 25. dubna proběhne na naší škole zápis do 1. tříd, zápis do přípravné třídy a řešení odkladů školní docházky. Na tyto zápisy se nově můžete objednat na danou hodinu pomocí registrační tabulky, kterou naleznete na pravé straně webu. Vyberte si den, který Vám vyhovuje a zapište jméno dítěte do příslušného políčka času a skupiny. Tabulka dělí děti na 3 časové skupiny podle hodin začátku zápisu. Pro registrované děti budou připravené 2 skupiny, v každé se zapíše za hodinu maximálně 6 dětí. V případě zájmu o přípravnou třídu či odklad je k dispozici skupina třetí. Děti, které přijdou na zápis bez předchozí registrace budou také zapsány, ale hrozí určitá časová prodleva (dle počtu zájemců v daný čas). V případě nejasností nás kontaktujte. Věříme, že tato novinka zjednoduší a zpříjemní průběh zápisu.

Více informací o zápisu do prvních tříd a žádostech o odklad naleznete v kategorii "Budoucí prvňáčci, zápis".

Strana 1 z 7

Poslední fotky z fotogalerie