Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov

U Santošky 1/1007

Záznam ze Školní akademie 2017!

Publikováno 15.07.2017, Napsal(a) , v kategorii Úvodní stránka
Na Youtube kanálu naší školní televize můžete shlédnout záznam z červnové Školní akademie. Děkujeme panu Svobodovi za nahrávku i zpracování videa! Odkaz zde: https://youtu.be/VIlplGmqWwQ

Školní akademie se blíží!

Publikováno 17.06.2017, Napsal(a) , v kategorii Úvodní stránka
Přípravy vrcholí, děti se těší a spolu s nimi všichni, co mají s touhle parádní akcí něco společného. Po dvou letech to opět vypukne, naše ŠKOLNÍ AKADEMIE! Kapacita sálu je bohužel omezená, ale výkony dětí budou jistě stát za to! V úterý 20. června, od 16:00 v Paspově sále v budově Staropramenu. Přijďte se podívat!

Magičtí Lucemburkové

Publikováno 09.05.2017, Napsal(a) , v kategorii Úvodní stránka
Drobná výstava objemem, však ohromná svým obsahem v nádherném prostředí pražského Karolina žáky 7. tříd okouzlila. Pracovali ve skupinách, vyhledávali odpovědi na zadané otázky, ve škole pak následně zpracovávali a vzájemně se informovali o výsledcích své práce. Děti je třeba pochválit za vzorné chování na veřejnosti a velmi pěknou pracovní morálku.

KRÁSY JIŽNÍ ANGLIE + LONDÝN

Publikováno 21.12.2016, Napsal(a) , v kategorii Úvodní stránka
Termín: 14. - 19. května 2017 Naše škola má možnost zúčastnit se poznávacího a vzdělávacího zájezdu do Anglie. Program: Den: odjezd z ČR v odpoledních hodinách Den: příjezd do VB, Portsmouth, ubytování v hostitelských rodinách v okolí Eastbourne Den: výuka angličtiny (4 lekce), Brighton Den: Hastings, Beachy Head Den: Londýn Den: příjezd do ČR v odpoledních…

Pangea

Publikováno 25.02.2016, Napsal(a) , v kategorii Úvodní stránka
Ve středu se 50 žáků druhého stupně zúčastnilo mezinárodní matematické soutěže Pangea. Děkujeme všem za reprezentaci školy a držíme palce! Výsledky přijdou do konce března.

Olympiáda v českém jazyce

Publikováno 12.12.2015, Napsal(a) , v kategorii Úvodní stránka
V pondělí 7. 12. se opět po roce uskutečnilo školní kolo Olympiády v českém jazyce, určené pro žáky 8. a 9. ročníků. Deset účastníků zápolilo s nelehkými úkoly a lámalo si hlavu nad záludnostmi češtiny. Nejvyšší počet bodů nakonec získal Vasyl Komarnytskyy z 9.B. Všem soutěžícím děkujeme.

Poslední fotky z fotogalerie