Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov

U Santošky 1/1007

Školní družina

Milí rodiče, jazyková škola Speak & Do u nás od 23. října 2017 nabízí svůj program Speak & Do After School, tj. dvouhodinový blok prožitkové angličtiny neboli anglickou družinu. Výuka je vedena týmově, vždy RODILÝM MLUVČÍM a českým lektorem. Osvojování angličtiny probíhá tzv. „vnořením“, tedy nenásilnou formou a bez drilu. Výuka je založena na pro děti…

Bezpečnost na silnici

Publikováno 11.10.2017, Napsal(a) , v kategorii Školní družina
V úterý nás ve školní družině navštívily příslušnice státní policie, které besedovaly s dětmi o bezpečnosti na silnici. Děti měly možnost připravit si otázky, na které dostávaly vyčerpávající odpovědi. Odpoledne bylo velice poučné a děti si odnesly plno důležitých informací.

Podzimní tvoření v družině

Publikováno 11.10.2017, Napsal(a) , v kategorii Školní družina
Nastal podzim a děti z družiny A. Cabukové se pustily do podzimního tvoření. Kaštany, bukvice a jiné přírodniny si děti nasbíraly při procházkách v parku.

V parku

Publikováno 03.10.2017, Napsal(a) , v kategorii Školní družina
Děti z družiny A.Krejčí strávily slunečné podzimní odpoledne v parku Santoška, kde se zabavily sběrem přírodnin, ze kterých si vytvářely různé obrazce.

Mlsání v cukrárně

Publikováno 29.06.2017, Napsal(a) , v kategorii Školní družina
Děti ze ŠD navštívily místní cukrárnu,aby společně oslavily konec školního roku. Příjemnou procházkou přes park jsme došli do cukrárny, kde si děti vybraly takovou příchuť zmrzliny, na jakou měly chuť . Vzhledem k horkému počasí nám výborná zmrzlina přišla vhod. S blížícím se koncem školního roku jsme si všichni sladké mlsání právem zasloužili.

Sportovní odpoledne

Publikováno 07.06.2017, Napsal(a) , v kategorii Školní družina
31.5.2017 se uskutečnilo sportovní odpoledne pro družinu 3.třídy na hřišti Santoška v rámci Dětského dne. Děti si zasportovaly v 5 disciplínách a zabojovaly mezi svými vrstevníky. Nejlepší 3 dostaly odměnu a diplom. ​

Poslední fotky z fotogalerie