Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov

U Santošky 1/1007

Alice Hrdinová

Alice Hrdinová

středa, 20 prosinec 2017 14:07

Hodina Vv ve 4.B

Děti se při hodinách výtvarné výchovy opravdu snaží a práce se jim daří. Ptačí budky na stromech se jim opravdu povedly.

pondělí, 18 prosinec 2017 14:40

Výlet do Techmanie

V Plzni jsme si to moc užili. Viděli jsme spoustu zajímavých věcí a vše jsme si mohli vyzkoušet. Velmi zajímavé bylo povídání o kapalném dusíku.

pondělí, 18 prosinec 2017 14:38

Vánoční jarmark

Vánoční jarmark se nám i letos vydařil. Naše věnečky se všem moc líbily a sněhuláčci byli také hned vyprodáni.

středa, 21 březen 2018 16:00

Velikonoční dílny

Velikonoční dílny probíhaly na stanovištích připravených po celé škole. Děti si za pomoci starších spolužáků, učitelů a rodičů vytvořily hezké jarní obrázky, přáníčka, upletly pomlázky a vyrobily další velikonoční výrobky, podívaly se do učeben fyziky a chemie, kde je čekaly zajímavé pokusy, cvičné kuchyňky, anglického jazyka, školní čajovny, školní družiny - všude bylo co dělat a inspirovat se zajímavými nápady.

Děkujeme všem zúčastněným učitelům, žákům a rodičům. Doufáme, že se jim akce líbila a příští rok se budeme opět těšit.

středa, 12 duben 2017 13:19

3.B velikonoční

Třída 3.B si připravila pěknou jarní a velikonoční výzdobu. Děti také zdobily kraslice, ale před zdobením si pochutnaly na jejich obsahu. V kuchyňce jsme si udělali míchaná vajíčka. Bylo to příjemné dopoledne.

pátek, 24 únor 2017 08:23

Bruslení s Martinem Procházkou

V den 19. výročí  vítězství našich hokejových reprezentantů na ZOH v Naganu (22.2.) jsme měli možnost si s jedním z reprezentantů - Martinem Procházkou zabruslit na stadionu Nikolajka. Byli zde i další hokejoví trenéři a trenérky krasobruslení. Děti si mohly vyzkoušet střelbu na branku, slalom a také se zdokonalit v krasobruslení.

Celá akce se dětem i nám dospělým velice líbila.
Strana 1 z 3

Poslední fotky z fotogalerie