Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov

U Santošky 1/1007

Akce a fotogalerie MŠ

Vánoční dílničky na zámečku

Publikováno 21.12.2017, Napsal(a) , v kategorii Akce a fotogalerie MŠ
V pondělí 18. prosince se konaly Vánoční dílničky. V každé třídě si rodiče spolu s dětmi vyráběli různé vánoční ozdůbky, přáníčka aj. Poté k nám zavítal Ježíšek a přinesl nám do školky nové krásné hračky, ze kterých mají děti velikou radost. Doufáme, že z rodičů opadl alespoň na chvilku předvánoční stres a užili si odpoledne. Stejně…

Ve zdravém skřítkovi zdravý duch

Publikováno 14.12.2017, Napsal(a) , v kategorii Akce a fotogalerie MŠ
Ve čtvrtek 14. prosince si děti užily dopoledne plné her. Touto formou se naučily více o zdravém životním stylu, významu hygieny, sportu, zdravém stravování, duševní pohodě a lékařské prevenci.

Vánoční pásmo

Publikováno 14.12.2017, Napsal(a) , v kategorii Akce a fotogalerie MŠ
Ve středu 13.12. nás do MŠ přijelo navštívit divadlo. Povídali jsme si společně o zimě, vánočních tradicích a zavolal nám i sám Ježíšek :-). Nakonec jsme všichni šli spolu do Betléma, kde si děti zazpívaly a zahrály divadlo u jesliček. :-)

Mikulášská pohádka

Publikováno 06.12.2017, Napsal(a) , v kategorii Akce a fotogalerie MŠ
V úterý 5. prosince k nám do školky přišla Mikulášská delegace z dramatického koužku ZŠ Drtinova. Přišli k nám malí, ale šikovní čertíci, kouzelní andílci a Mikuláš. Všichni na nás byli moc hodní, čertíci s andílky nám zahráli divadlo a společně s dětmi zazpívali Mikulášovi písničku. Poté nám Mikuláš za odměnu rozdal sladkou nadílku.

Veverky na výletě

Publikováno 06.12.2017, Napsal(a) , v kategorii Akce a fotogalerie MŠ
Ve čtvrtek 30. listopadu se byly děti z Veverek podívat na čerty do pekla v Příbrami. Naštěstí si čerti žádné dítko nenechali a tak se mohly děti podívat i za andílky a Mikulášem. Po Mikulášském představení si děti prohlédly město.
Od 20. listopadu do 27. listopadu byly děti ze IV. oddělení na škole v přírodě v Česticích. Byl to týden plný her, zábavy a poznávání. Dětem se na ŠvP líbilo, přijely odpočaté a plné energie na další předvánoční zlobení :).

Poslední fotky z fotogalerie