Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov

U Santošky 1/1007

Akce a fotogalerie MŠ

Celý poslední týden v květnu probíhala na zámečku výstava výrobků dětí na téma ptáci. Ve čtvrtek 31.5. byly děti z Pavoučků v záchranné stanici v Jinonicích, přinesly staré oblečení, noviny a piškoty. Děti za odměnu dostaly krásné odznáčky. Všem, kteří přispěli ornitologické stanici, děkujeme.

Den dětí na zámečku

Publikováno 04.06.2018, Napsal(a) , v kategorii Akce a fotogalerie MŠ
V pátek 1. června jsme v MŠ oslavily Den dětí. Děti si užily dopoledne plné her, zábavy a dobrot od rodičů. Poté se konala diskotéka v maskách. viz fotogalerie
Ve čtvrtek 17. května byly děti z Pavoučků a Veverek v Pticích v koňských stájích. Přivezly spoustu chleba a pečiva a za odměnu se povozily na koních.
V pondělí 14. května byly děti z Motýlků a z Broučků v Zooparku Zájezd nedaleko Buštěhradu. Ačkoli nám hrozil déšť a bouřky, počasí se vyvedlo a doprovázelo nás jen sluníčko. Děti viděly spoustu zvířat, slyšely zajímavé věci a mohly si pohladit želvu nebo kozu. viz fotogalerie

Čokodílničky

Publikováno 18.05.2018, Napsal(a) , v kategorii Akce a fotogalerie MŠ
Ve dnech 25. a 26. dubna byly pro děti uspořádány čokodílničky. Děti se dozvěděly, jak a z čeho čokoláda vzniká. Poznaly a ochutnaly kakaové boby, kakaové máslo a čistou 100% čokoládu. Poté si děti ozdobily čokoládová srdíčka a kytičky cukrářským zdobením a vymalovaly si je jedlými fixami. viz foto.

Veverčí školka v přirodě

Publikováno 07.03.2018, Napsal(a) , v kategorii Akce a fotogalerie MŠ
I přes všechny neduhy spojené s nemocí si děti z veverčího oddělení ŠvP užily a přivezly si spoustu zážitků. Foto napoví :)

Poslední fotky z fotogalerie